SBTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul ve Beraberindeki Heyet Sivas Halk Eğitimi Merkezini Ziyaret Etti

SBTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul ve Beraberindeki Heyet Sivas Halk Eğitimi Merkezini Ziyaret Etti

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul ve beraberindeki heyet, Sivas Halk Eğitimi Merkezini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
 
SBTÜ Rektörü Prof.Dr.Mehmet Kul, 9 Kasım 2021 Salı günü Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Doğan ve Dr. Öğretim Üyesi Cengiz Coşkun ile birlikte Sivas Halk Eğitimi Merkezini ziyaret etti. Merkez Müdürü Ramazan Baker ile birlikte Sivas Halk Eğitimi Merkezinde yürütülen kursları gezen Rektör Kul kursiyerlerle de sohbet etti.
 
            Sivas Halk Eğitimi Merkezinde yürütülen yiyecek-içecek, giyim, tel sarma, tel kırma, sanat-tasarım, seramik ve cam teknolojisi, bilgisayar işletmenliği ve DYK üniversiteye hazırlık kursları gibi birçok kursu ziyaret eden Rektör Kul; “Sivas Halk Eğitimi Merkezi açtığı kurslar ve yürüttüğü faaliyetlerle halk eğitimi alanında önemli bir ihtiyaca başarıyla cevap veriyor. SBTÜ’nün bilimsel ve akademik potansiyelini Sivas il merkezinde ve 16 ilçede bulunan resmi ve özel tüm liselerle paylaşmak üzere yürüttüğümüz Akademik Danışmanlık Desteği Programımıza Sivas Halk Eğitimi Merkezini de dahil edebiliriz. Bu kapsamda neler yapabileceğimizi önümüzdeki günlerde ayrıntılı şekilde istişare ederek planlamalarımızı hayata geçireceğiz. Sivas Halk Eğitimi Merkezi yöneticilerini, çalışanlarını ve kursiyerlerini tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

Copyright © 2024 Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi,Gültepe Mahallesi Mecnun Otyakmaz Caddesi No:1 Merkez/Sivas
Skip to content